Realizacje

Case studies z pozycjonowania i portfolio stron internetowych

Case Studies

Dowiedz się o naszym procesie pozycjonowania i jego efektach dla wybranych klientów 

5x więcej zapisów dla kliniki makijażu

Specjalistyczne usługi makijażu są bardziej popularne niż kiedykolwiek i kliniki makijażu są dostępne w każdym mieście. Wraz z tym zainteresowaniem pojawiła się większa konkurencja w internecie. Pomogliśmy wybić się z tłumu jednej klinice z Poznania. Czytaj więcej

case study pozycjonowanie

3x więcej telefonów dla firmy budowniczej

Usługi wykopowe oraz ziemne są bardzo często wyszukiwane w internecie. Nowo otwarta firma budowlana odezwała się do nas w celu stworzenia nowej strony oraz jej pozycjonowania. Pozycjonowanie nowej domeny nie było łatwe, ale się udało. Czytaj więcej

Portfolio Stron Internetowych

Zobacz nasze wybrane projekty stron

Biuro podróży

Kiedy zwróciła się do nas firma turystyczna z USA, uznaliśmy, że ich egzotyczne kierunki turystyczne zasługują na równie ciekawy projekt strony internetowej. Stworzyliśmy nowoczesną stronę z wysokiej jakości zdjęciami, które okreslały wybrane kierunki podróżnicze. Cała strona wraz z zdjęciami zostały zoptymalizowane pod pozycjonowanie. 

Firma sprzątająca

Stworzyliśmy stronę internetową dla firmy sprzątającej w USA. Strona wyróżnia się tym, że wygląda przejrzyście, nowocześnie i jej nawigacja jest prosta, pomimo tego, że jest bardzo rozbudowana. Stworzyliśmy ponad sto podstron w celu zwiększenia widoczności i pozycjonowania firmy dla różnego rodzaju usług sprzątających w różnych dzielnicach dużego miasta.

Siłownia

Tri-Fitness to siłownia z Chicago, która miała starą stronę internetową na platformie Squarespace. Przenieśmy ich stronę na nowoczesną platformę WordPress w celu zwiększenia kontroli nad treścią oraz grafiką strony. Dzisiaj Tri-Fitness jest na topie w Google dla swoich wybranych fraz kluczowych.