Strony Internetowe Stargard

Strony internetowe i pozycjonowanie dla małych i średnich firm

Strony Internetowe Stargard na miarę 2019

Mamy jeden cel. Projektujemy nowoczesne strony internetowe ze specjalizacją. Strony internetowe Stargard, które dla Ciebie wykonamy, pozycjonujemy na pierwszej stronie w Google. Tak, jak Ty znalazłeś stronę naszej firmy na samej górze w wyszukiwarce, tak i Twoi klienci znajdą Twoją firmę i usługi na samej górze w Google.

 Dzisiaj prawie każda firma ma obecność w internecie, ale strony internetowe, które nie są odnajdywane w Google i które nie przynoszą zleceń – są nieskuteczne. Tylko nieliczne firmy tak naprawdę zarabiają dzięki inwestycji w swoje strony internetowe.

W 2019 roku rynek w Stargardzie jest bardziej konkurencyjny niż kiedykolwiek. Agencja Flamingo jako pierwsza projektuje nowoczesne strony internetowe w Stargardzie z konkretną specjalizacją – pozycjonowaniem. Twoi klienci muszą znaleźć Twoje usługi i Twoja strona internetowa musi zarabiać sama na siebie. W przeciwnym razie, jaki jest jej sens?

strony internetowe stargard
0
5/5
5-gwiazdkowych opinii w Google

Oferta

Strony Internetowe

Początek twojej firmy

Projektowanie strony internetowej
Pomoc oraz aktualizacja strony internetowej
Strony internetowe WordPress mobilne na telefonach
Sklepy Internetowe

Pozycjonowanie

Rozwój twojej firmy

Pozycjonowanie strony internetowej (SEO) Audyt pozycjonowania
Analiza pozycjonowania konkurencji Marketing na Facebooku

Reklama w Google Ads

Dominacja twojej firmy

Tworzenie kampanii reklamowych w Google (PPC Adwords)
Audyt kampanii reklamowych Adwords
Analiza kampanii konkurencji
Zarządzanie kampanią reklamową

Darmowy Szkic Strony
Darmowy Audyt Pozycjonowania

Portfolio

Nowoczesne i mobilne strony internetowe WordPress wykonane z pozycjonowaniem

Dlaczego Agencja Flamingo

Czas realizacji

Kiedy inne agencje projektują w 6-8 tygodni, my realizujemy wszystkie strony internetowe w 1-2 tygodnie.

Cena

Nasze ceny są konkurencyjne w porównaniu z innymi agencjami. Najlepszy stosunek ceny do jakości.

My - zespół Flamingo 😉

Większość naszych projektów jest z polecenia od naszych klientów. Bardzo staramy się, aby każdy klient był zadowolony ze swojej inwestycji.

FAQ

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Z Agencją Flamingo ten proces jest bardzo łatwy i przyjemny. Proponujemy, aby przejrzeić istniejące już strony internetowe (np. ze swojej branży) i pokazać nam parę stron, którę się podobają. Należy zwrócić uwagę na projekt,  przejrzystość i funkcjonalność strony. Wówczas zbierzemy najciekawsze pomysły i schematy z tych stron i stworzymy całkowicie indywidualny projekt dla Ciebie.

W przeciwieństwie do naszej konkurencji, nasze ceny są publiczne i transparentne. Strony wizytówki zaczynają się od 1999 zł. Strony dla małych firm zaczynają się od 2999 zł. Bardziej zaawansowane i rozbudowane strone są od 3999 zł. Pracę nad stroną zaczynamy od otrzymania depozytu 50% wyceny. Pozostałe 50% jest należne dopiero po zakończeniu strony. Wystawiamy fakturę i akceptujemy płatności online.

Ponieważ mieszkamy w mieście, w którym jest potężna konkurencja i same strony to za mało. Jest mnóstwo firm w każdej branży i prawie każda firma ma stronę internetową. Większość tych stron istnieją, ale nie dostarczają zleceń, ani telefonów z internetu. Te które dostarczają, są wykonane z pozycjonowaniem (po ang. SEO – Search Engine Optimization). Są to nieliczne firmy, około 5-10%.

Jest wiele skomplikowanych czynników technicznych, które przyczyniają sie do pozycjonowania. Najważniejsze to: treść (jakość i ilość), tytuł strony, tagi html, optymalizacja grafiki, responsywność strony,  szybkość ładowania strony, bezpieczeństwo strony, wspomnienia strony na katalogach zewnętrznych, struktura URL, oraz linki zewnętrzne prowadzące do strony.

Zapraszamy do darmowej konsultacji. Wyślij email przez formularz kontaktowy na stronie lub zadzwoń pod numer 798-593-773.

Zaufali nam

Potrzebujesz strony internetowej w Stargardzie?

Zapraszamy na konsultację