Strony Internetowe i Pozycjonowanie Świnoujście

Agencja Flamingo

Agencja Interaktywna na miarę 2019

Agencja Flamingo to pierwsza agencja reklamowa i interaktywna w Świnoujściu z jedną specjalizacją. Projektujemy strony internetowe pod pozycjonowanie. Twoi klienci szukają firmy jak Twoje w Google? Świetnie, pozycjonowanie to nasza jedyna specjalizacja. Zapoznaj się z naszymi realizacjami.

strony internetowe swinoujscie

Strony Internetowe

Pozycjonowanie

google adwords swinoujscie

Google AdWords

Polecana Agencja Interaktywna w Świnoujściu

Strony Internetowe Świnoujście

Projektujemy nowoczesne i piękne strony internetowe dla małych i średnich firm. Co najważniejsze, tworzymy strone internetowe gotowe pod pozycjonowanie. Chcemy, żeby Twoja strona internetowa pojawiała się w Google i żeby Twoi klienci odnaleźli Twoja firmę. Specjalizujemy się w:

 • Projektowanie Stron Internetowych WordPress

 • Mobilne Strony Internetowe

 • Strony Internetowe dla Małych i Średnich Firm

 • Sklepy Internetowe

 • Aktualizacja i Zarządzanie Stronami

  Czytaj więcej:
projektowanie stron swinoujscie
pozycjonowanie stron swinoujscie

Pozycjonowanie Stron Internetowych Świnoujście

Pozycjonowanie stron w Świnoujściu ma swoją specyfikę w porównaniu do innych miast w Polsce. Z racji tego ze Świnoujście to kurort turystyczny, miejscowe firmy reklamują swoją ofertę dla turystów z Polski, turystów z zagranicy, oraz przede wszystkim dla lokalnych mieszkańców. Każda grupa odbiorców wyszukuje inne usługi w Świnoujściu. Turyści z Polski wyszukują przede wszystkim apartamenty, spa oraz zabiegi medyczne. Turyści z Niemiec wyszukują usługi oraz produkty budowlane. Turyści z innych krajów z zagranicy, np. z Danii czy Szwecji, skupiają sie na usługach turystycznych oraz restauracjach. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu zagranicznym w Świnoujściu, tj. pod turystów z Niemiec oraz zagranicy.

 • Pozycjonowanie Lokalne

 • Analiza Słów Kluczowych

 • Analiza Pozycjonowania Konkurencji

 • Optymalizacja Strony Internetowej

 • Pozycjonowanie zagraniczne

  Czytaj więcej:

Google AdWords Świnoujście

Google Ads to często najpoważniejsza inwestycja w reklamę. Kiedy kampanie reklamowe z Google Ads są wykonane efektywnie z certyfikowaną agencją Google – jak Agencja Flamingo – reklama sama siebie opłaca i pozwala zdominować lokalny rynek. Naszą specjalizacją z Google Ads jest reklama w wyszukiwarce w Google.
 • Analiza Kampanii Reklamowej

 • Prowadzenie Google AdWords

 • Remarketing

 • Tworzenie Stron Docelowych pod AdWords (landing pages)

 • Analiza Konkurencji

  Czytaj więcej:
kampanie adwords swinoujscie

Agencja Reklamowa Świnoujście

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

W skrócie pozycjonowanie składa się z trzech strategii: optymalizacja treści, pozycjonowanie techniczne, oraz pozyskiwanie linków zewnętrznych. Dla małych i średnich firm, najważniejszym fundamentem jest właściwa optymalizacja treści strony.

Jest mnóstwo firm w każdej branży i prawie każda firma ma stronę internetową. Większość tych stron istnieją, ale są nieskuteczne. Nie dostarczają zleceń, ani telefonów z internetu. Te które dostarczają, są wykonane z pozycjonowaniem. Są to nieliczne firmy.

Cena pozycjonowania zależy od historii strony internetowej, branży, miasta i konkurencji. Pozycjonowanie dla branż mniej konkurencyjnych w mniejszych miastach będzie tańsze. Pozycjowanie dla branż bardziej konkurencyjnych w większych miastach będzie wymagać większej inwestycji. Więcej informacji o kosztach w podstronie o pozycjonowaniu.

Z Agencją Flamingo ten proces jest bardzo łatwy i przyjemny. Proponujemy, aby przejrzeić istniejące już strony internetowe (np. ze swojej branży). Proszę pokazać nam parę stron, którę się podobają. Należy zwrócić uwagę na projekt, przejrzystość i funkcjonalność strony. Wówczas zbierzemy najciekawsze pomysły i schematy z tych stron. Stworzymy całkowicie indywidualny projekt dla Ciebie.

W przeciwieństwie do innych agencji interaktywnych, nasze ceny są jawne i transparentne. Strony wizytówki zaczynają się od 999 zł. Strony dla małych firm zaczynają się od 1999 zł. Bardziej zaawansowane strony pod pozycjonowanie są od 2999 zł. 

Zapraszamy do darmowej konsultacji. Wyślij email przez formularz kontaktowy na stronie lub zadzwoń.

Większość agencji projektuje w 6-8 tygodni. My realizujemy wszystkie strony internetowe we Świnoujściu w 1-2 tygodnie.

Nasze ceny są konkurencyjne w porównaniu z innymi agencjami. Najlepszy stosunek ceny do jakości.​

Jesteśmy małą agencją reklamową. Większość naszych klientów jest z polecenia. Mówiąc inaczej… bardzo zależy nam na każdym kliencie.

Oferujemy usługi dla firm w całej Polsce ale skupiamy się na:

Strony internetowe Poznań
Strony internetowe Świnoujśćie

Strony Internetowe Świnoujście Portfolio

Zaufali nam w Świnoujściu

Strony Internetowe Świnoujście? Reklama w internecie?

Zapraszamy do konsultacji